Czyszczenie Tapicerki Materiałowej Meblowej

 
 


Czyszczenie tapicerki materiałowej wykonujemy u Klienta w domu
.


Naszą prace opieramy głównie na dwóch sposobach czyszczenia, tj. pranie ekstrakcyjne oraz pranie za pomocą pary wodnej.
Oba sposoby wykazują dużą skuteczność i oba mają swoje wady i zalety.

Czyszczenie tapicerki materiałowej ekstraktorem przebiega szybciej niż przy pomocy urządzeń parowych, ale w zamian za to czas schnięcia po wykonanej usłudze jest dłuższy. Proces polega na nasienieniu odpowiedniego preparatu na odkurzoną wcześniej powierzchnię. Preparat ten określany jest jako prespray, po nasienieniu jest on wcierany w materiał odpowiednimi narzedziami. Ma on za zadanie rozpuścić pozostający brud, który w trakcie odkurzania nie został usunięty. 

    Cennik:
  • Pranie fotela - od 50zł,
  • Pranie sofy 3os. - od 200zł,
  • Pranie krzesła, taboretu - od 20zł.
Uwaga:
  • Minimalna wartosć zamówienia - 200zł.


Po upływie odpowiedniego czasu, z reguły jest to ok. 5-10 minut, prespray wraz z przygotowanym brudem jest wypłukiwany i odsysany za pomocą ekstraktora. Do płukania używane są specjalne środki do tego przeznaczone lub czysta woda. Poszczególne etapy lub cały proces prania może być ponawiany, w zależności od potrzeb.

Odpowiedni sprzęt, środki chemiczne oraz użyta technika operatora zapewni doskonały efekt przy zachowaniu dużego bezpieczeństwa materiału bez jego przemaczania.

Pranie tapicerki za pomocą pary
 jest bardziej pracochłonne i energochłonne, ale dzięki zastąpieniu wody parą wodną o odpowiednich własciwościach, takich jak wilgotność, temperatura i ciśnienie, dostajemy dużo krótszy czas schnięcia oraz dodatkową sterylizację powierzchni. Jest to szczególnie ważne dla alergików oraz osób posiadających dzieci.


Nasze urządzenia czyszczące


Nasze urządzenia posiadają certyfikaty poświadczające ich skuteczność w walce z bakteriami, grzybami
czy roztoczami. 
Usuwanie plam z tapicerki materiałowej wymaga użycia odpowiednich technik i środków w celu bezpiecznego usuwania plam.
W przypadku trzyosobowej sofy pranie tapicerki materiałowej oraz usuwanie plam z tapicerki trwa ok. 1-2 godziny, w zależności od stopnia zabrudzenia.

Korzystając z naszej propozycji możesz:

  • zaoszczędzić czas -  kiedy my czyścimy Twoją tapicerkę, Ty możesz zająć się swoimi ulubionymi zajęciami, 
  • zaoszczędzić pieniądze - nie musisz kupować środków do czyszczenia, których ilość wielokrotnie przekracza Twoje zapotrzebowanie, 
  • zwiększyć swoje bezpieczeństwo - odpowiednie pranie tapicerki zapewnia usunięcie alergenów, zarodników pleśni, grzybów, mikroorganizmów i większości czynników mogących mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie,
  • podnieść komfort w swoim otoczeniu - korzystając z czystych i świeżych mebli poczujesz się lepiej bez konieczności wydawania pieniędzy na nowe wyposażenie.
    Czyszczenie tapicerki materiałowej meblowej za pomocą pary i ekstrakcyjnie,  w domu, usuwanie plam, czyszczenie fotela, sofy, wypoczynku
do góry