Regeneracja, Naprawa tapicerki meblowej skórzanej

 
 

Naprawa tapicerki meblowej skórzanej - co i jak naprawiamy:

  • przetarcia wierzchniej warstwy powłokowej - wytarcie koloru. W trakcie długotrwałego użytkowania tapicerki skórzanej, która nie była zabezpieczona, dochodzi do zdarcia warstwy powłokowej, a następnie bazowej lakieru, którym pokryta jest skóra. Aby usunąć taki defekt, należy odpowiednio przygotować powierzchnię poprzez jej wyczyszczenie. Następnie powierzchnia jest farbowana, najpierw odpowiednim podkładem, później warstwą bazową, a na koniec warstą powłokową. Jest to naprawa wieloetapowa.
  • dziura po papierosie, po nożu, po guzikach. W tym przypadku, po odpowiednim przygotowaniu materiału uszkodzenie jest wypełniane specjalnymi pastami. W zaleznosci od wielkości uszkodzenia, takie wypełnianie składa się z kilku etapów. Każda warstwa jest utwardzana na ciepło. Po zakończeniu wypełnienia i skopiowaniu struktury powierzchniowej, następuje farbowanie i maskowanie miejsca uszkodzenia.
  • pęknięcia na załamaniach.
Cennik:
  • Usuwanie dziur, zadrapań - od 50zł.
Uwaga:
  • Na terenie Krakowa dojazd wliczony w cenę, po za Krakowem stawka za dojazd od ustalany indywidualnie.
  • Minimalna wartość zamówienia 150zł.

Masz problem z tapicerką którego nie ma powyzej? Skontaktuj się z nami.
Chcesz naprawić tapicerkę w samochodzie? Zobacz tutaj.

Bez wizyty u tapicera większość tych uszkodzeń może zostać naprawione stosunkowo małym kosztem i w krótkim czasie. Należy pamiętać jednak, że każda naprawa wymaga określonego czasu wiązania, schnięcia i dojrzewania użytych materiałów. Zapewni to najwyższy poziom wykończenia i wytrzymałosci.

Rozmiar niektórych uszkodzeń eliminuje jednak możliwość naprawy i sprawia, że niezbędna jest praca tapicera.
Naprawa tapicerki jaką wykonujemy w większości przypadków wykonywana jest u Klienta i w zależności od rodzaju uszkodzeń może trwać od 1 godziny do 2 dni, wliczając w to czas wiązania niektórych powłok regenerujących. 

Głównie pracujemy w systemie Ottimo na produktach Fenice. Są to produkty i rozwiązania z najwyższej klasy jakościowej w dziedzinie naprawa tapicerki meblowej skórzanej.


Co zyskujesz:

  • oszczędzasz pieniądze na naprawach tapicerskich, 
  • oszczędzasz czas - nie trzeba zawozić mebli do tapicera, większość napraw wykonywanych jest u Klienta,
  • znów możesz cieszyć się swoimi meblami w świetnym stanie.
  Naprawa tapicerki meblowej skórzanej pozwala na retusz, usuwanie dziur i zadrapań z powierzchni skóry
do góry